Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Zacznij od nowa w Koninie! Już niebawem atrakcyjny program zdrowotny

9.10.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze Klubu Zdrowia w Koninie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) 14-16 października zapraszają na trzy dni dla zdrowia. W programie dużo ruchu, m.in. spacery z kijkami nordic walking oraz wykład na temat długowieczności. Wstęp wolny!

– Chcemy w praktyczny sposób przybliżyć koninianom zdrowy styl życia na co dzień – mówi kierownik klubu zdrowia Dorota Skąpska. – To naprawdę proste.

Każdego dnia o godz. 9.15 będą odbywały się wspólne ćwiczenia na bulwarach, o 14 zaś spacery z kijkami nordic walking (wymarsz spod centrum organizacji pozarządowych). Ponadto czkają nas warsztaty szkoły zdrowego gotowania (o 11.30), wykłady na tematy zdrowotne (o 10.30 i 18) oraz badania profilaktyczne (między 15.30 a 18). Wśród prelegentów – lekarz Grażyna Kuczek, dietetyk sportowy Gabriel Chmielewski oraz promotor zdrowia Beata Śleszyńska.

Klub Zdrowia w Koninie działa już od kilku lat. Wolontariusze zapraszają na prelekcje lekarzy i innych specjalistów zajmujących się zdrowiem, organizują warsztaty i lekcje pokazowe zdrowego gotowania, na różne sposoby propagują zdrowy styl życia. Teraz mieszkańcy Konina podczas trzech dni będą mogli zobaczyć wszystkie te aktywności w jednym czasie.

Organizatorzy zapraszają 14–16 października do Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie, przy ul. 3 Maja 1-3. Program realizowany jest w ramach projektu „Klub Zdrowia Szansą Na Lepsze Życie” finansowanego przez ASI (Adwentystyczne Stowarzyszenie Inicjatyw).

Szczegółowy program można znaleźć na plakacie. Dodatkowe informacje pod nr tel. 692 253 197 lub 609 501 300.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij