Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Zabrze: zaproszenie do rysia

31.05.2011, Dzień Dziecka

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) z Zabrza oprócz codziennej działalności dobroczynnej realizowanej w punktach wydawania żywności prowadzą projekty dla dzieci. W okresie okołonoworocznym jest to Noworoczny Upominek, zaś w czerwcu – Dzień Dziecka.

– Także w tym roku przygotowaliśmy dla najmłodszych niespodziankę – mówi Jan Brzuś, kierownik filii ChSCh Zabrzu. Wspólnie z kinem „Roma” 1 czerwca zaprosimy ich na film animowany pt. Ryś i spółka. Ponadto 11 czerwca razem ze Stowarzyszeniem „Guido” przygotujemy atrakcje dla dzieci przy okazji festynu organizowanego przez radę dzielnicy w Domu Harcerza w Zabrzu.

Projekty Noworoczny Upominek i Dzień Dziecka realizowane przez wolontariuszy z Zabrza kierowane są głównie do dzieci podopiecznych filii, którzy odbierają żywność w punktach ChSCh. Filia finansuje ponadto wakacje dla dzieci z ubogich rodzin.

Czytaj więcej o projekcie Dzień Dziecka.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz jej przekazać 1% podatku (KRS 0000220518).

(aw)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij