Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Wieluń: poruszaj się na wiosnę

18.04.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Wieluniu, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), już 29 kwietnia zaprasza na spotkanie z trenerem osobistym. W programie wykład specjalisty, wspólna gimnastyka, degustacja zdrowych energetyków i indywidualne konsultacje. Wstęp wolny!

Aktywność fizyczna to jeden z filarów zdrowia. Niestety u wielu z nas filar ten mocno się chwieje… Po prostu brakuje nam czasu na ruch. Jednak warto rozważyć to, że jeśli dziś brakuje nam czasu na sport, prawdopodobnie jutro będziemy musieli go znaleźć na wizyty u lekarzy…

Gościem kolejnych zajęć wieluńskiego klubu zdrowia będzie wielozadaniowy specjalista Gabriel Chmielewski – promotor zdrowia, dietetyk sportowy, trener osobisty oraz instruktor sportu i rekreacji ruchowej w jednej osobie. Prelegent wyjaśni uczestnikom spotkania, Dlaczego warto być aktywnym fizycznie.

Dopełnieniem wykładu będzie wspólna gimnastyka oraz degustacja zdrowych energetyków – szejków owocowych. Po zajęciach będzie także okazja do indywidualnych konsultacji z prelegentem.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Wieluniu odbędzie się we wtorek, 29 kwietnia, o godzinie 18 w Warsztatach Gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 17. Zajęcia obywają się cyklicznie w każdy ostatni wtorek miesiąca. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij