Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Wiadomości z Bydgoszczy: Naturalne sposoby walki z infekcją

6.05.2019, Kluby zdrowia

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zapraszają 12.05.2019 (niedziela) o godz. 17.00 na spotkanie Klubu Zdowia w Bydgoszczy przy ul. Lipowej 9 (filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej). Temat wykładu: "Naturalne sposoby walki z infekcją".

Infekcja, czyli wtargnięcie i namnażanie się bakterii lub wirusów w naszym organizmie, spotyka przeciętnego Polaka przynajmniej raz w roku, objawiając się bólem mięśni, gardła, gorączką, kaszlem, zmianami skórnymi itp. Pewne jest, że bakterii i wirusów nie pozbędziemy się z otaczającego środowiska... Jak zatem z nią walczyć i jednocześnie podnosić odporność naszego organizmu a nie osłabiać? Kiedy konieczny jest antybiotyk a kiedy można leczyć się "babcinymi" sposobami? Jakie leki serwuje nam Natura w tym temacie? Na te i podobne pytania postaramy się odpowiedzieć w kolejnym wykładzie Klubu Zdrowia. Gościem specjalnym będzie mgr farmacji Pani Wiktoria Pałasiewicz. Zapraszamy!

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij