Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Warszawa: Tunezja i Jordania inaczej

15.06.2011, Pomoc osobom głuchym

Podróż po Tunezji i Jordanii nie przytrafia się co dzień. Tym bardziej wędrówka niestandardowa, bez pilota, autokaru turystycznego czy rutynowej trasy przygotowanej przez biuro podróży…

Turysta w Jordanii obowiązkowo odwiedza antyczne miasto Petra, które stało się nawet bohaterem jednej z części serii o przygodach Indiany Jonesa, w Tunezji zaś ruiny starożytnego miasta-państwa – Kartaginy. Rzadziej ma szansę na prawdziwy kontakt z tubylcami. Dlatego nie dziwi ciekawość i pytania znajomych: „Jak było?”, „Jacy są ludzie?”, „Jak dałaś sobie radę?”. O tym właśnie – o swoich wrażeniach przywiezionych z trzytygodniowego pobytu w tych krajach – mówić będzie na niedzielnym spotkaniu Klubu Osób Głuchoniemych „Oaza” prowadzonego przez warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) prelegentka, członkini klubu.

Będzie to ilustrowana przezroczami opowieść o spotkaniach z ludźmi, odmienną kulturą, pięknych pejzażach. Smaczku doda wątek o kulinarnych doświadczeniach wegetarianki w podróży.

Organizatorzy serdecznie zapraszają 19 czerwca na godz. 16 do siedziby filii, ul. Foksal 8. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o pomocy ChSCh dla osób głuchoniemych.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Serwis Informacyjny ChSCh

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij