Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Tarnów: ziołowe sposoby na choroby. Jak zapobiegać infekcjom

25.01.2018, Kluby zdrowia

Już 12 lutego br. gościem w tarnowskim klubie zdrowia prowadzonym przez wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Małopolski będzie Andrzej Wojtkowski, znawca z zakresu zielarstwa i właściciel gospodarstwa ekologicznego. Opowie on o leczniczych właściwościach roślin, w tym ziół, oraz o korzyściach wypływających z  życia w zgodzie z przyrodą. Wstęp wolny!

W okresie zimowym szczególnie narażeni jesteśmy na przeziębienia i inne poważniejsze problemy zdrowotne. Jak im zapobiegać? Które składniki odżywcze, w tym zioła, mogą nam w tym pomóc? O tym m.in. dowiemy się podczas najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Tarnowie. 

Pan Andrzej Wojtkowski ze swoimi wykładami gościł już w wielu miejscach naszego kraju, m.in. w bibliotekach, klubach seniora, uczelniach wyższych czy uniwersytetach trzeciego wieku. Tym razem przybędzie do Tarnowa. Po wykładzie będzie można także skosztować herbatek przygotowanych z roślin z jego gospodarstwa oraz porozmawiać indywidualnie z prelegentem.

Początek spotkania w klubie zdrowia 12 lutego (poniedziałek), o godz. 17 przy ul. Sokoła 11.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij