Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Skoczów: odetchnij pełną piersią!

14.09.2016, Kluby zdrowia

Po wakacjach wracają spotkania w skoczowskim klubie zdrowia. W ramach wrześniowych zajęć wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) serdecznie zapraszają na wykład promotora zdrowia Włodzimierza Pilcha. Temat: niedrożność dróg oddechowych.

Kaszel, zalegająca wydzielina w płucach czy oskrzelach nieodzownie kojarzą się ze stanem zapalnym, przeziębieniem lub powikłaniem po przeziębieniu. Okazuje się, że problemy z oddychaniem mogą mieć zupełnie inne podłoże. Na kaszel skarżą się przecież palacze, alergicy. Nawet stres i zła dieta mogą przyczynić się do problemów z oddychaniem. Jak im zaradzić, jak bronić się przed kaszlem? O tym opowie na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie zaproszony gość.

Podczas zajęć tradycyjnie będzie możliwość skorzystania z degustacji zdrowej żywności, porad żywieniowych oraz wykonania prostych badań profilaktycznych (ciśnienia krwi, poziomu cukru, zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie).

Klub Zdrowia w Skoczowie zaprasza na spotkanie w poniedziałek, 19 września, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1, przy ul. G. Morcinka 20.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij