Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Skoczów: o diecie, Biblii i nowotworach

13.03.2012, Kluby zdrowia

Co ma wspólnego Biblia z chorobami nowotworowymi? O tym dowiedzą się uczestnicy najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Będzie to już czterdzieste pierwsze spotkanie klubu. Zajęcia odbywają się co miesiąc w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie. Do tej pory uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji m.in. o dobroczynnych właściwościach miodu, o tym jak dbać o kręgosłup, czy jak jeść i nie przytyć. Tym razem wykład wygłosi dr n. med. Jacek Matter, który poruszy temat Dieta, Biblia, nowotwory.

– Jak zawsze w programie będą porady żywieniowe, degustacja zdrowej żywności, a także możliwość wykonania bezpłatnych badań, m.in. cukru i tkanki tłuszczowej – zapowiada Andrzej Cichy, kierownik klubu. – Na osoby, które na spotkaniu klubu pojawią się po raz pierwszy, jak również na tych, którzy w dniu wykładu obchodzić będą urodziny, czekają też drobne upominki.

Wykład dr. Jacka Mattera odbędzie się 19 marca (poniedziałek), o godz. 18 (Zespół Szkół nr 1, ul. Gustawa Morcinka 20). Organizatorzy serdecznie zapraszają. Wstęp jest bezpłatny.        

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

(aw)

na zdjęciu dr Jacek Matter

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij