Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

O znaczeniu zbóż w odżywianiu

13.10.2010, Kluby zdrowia

O znaczeniu zbóż w odżywianiu mogło dowiedzieć się kilkanaście osób, które 29 września przybyły na inauguracyjne po wakacjach zajęcia Klubu Zdrowia w Wieluniu. Prowadziła je Grażyna Szkudlarek, promotor zdrowia.

Piramida zdrowia: zboża – tak brzmiał tytuł wykładu wygłoszonego przez wspomnianą prelegentkę podczas spotkania. Grażyna Szkudlarek mówiła najpierw o samej piramidzie zdrowia, określając, czym jest porcja, a także zwracając uwagę na to, jakie proporcje powinny być zachowane między poszczególnymi rodzajami pokarmów w zdrowej diecie. Następnie, przechodząc do zasadniczego tematu, przedstawiła, jaka jest wartość odżywcza zbóż, omówiła podstawowe zboża, a także udzieliła rad, w jaki sposób przyrządzać z nich potrawy.

W Klubie Zdrowia w Wieluniu, podobnie jak w innych tego typu miejscach na terenie całego kraju, można nie tylko miło spędzić czas czy zawrzeć nowe znajomości, ale także dowiedzieć się wielu cennych rzeczy na temat tego, jak lepiej o siebie zadbać. Kolejne spotkanie już 27 października, o godz. 17. (spotkania klubu odbywają się w siedzibie filii ChSCh, ul. Krakowskie Przedmieście 21, w każdą ostatnią środę miesiąca).

Pomóż wolontariuszom ChSCh prowadzić to oraz wiele innych pożytecznych działań. Przejdź do przelewów on-line.

Czytaj więcej na temat projektu kluby zdrowia.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

 

 

 

 

            

 

 

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij