Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Myszków: zmień złe nawyki żywieniowe

27.05.2016, Kluby zdrowia

Sposób, w jaki spożywamy posiłek, jest dla naszego organizmu równie ważny jak to, co zjadamy – to myśl przewodnia najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Myszkowie. Wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na ostatnie zajęcia przed wakacjami.

Zaburzenia procesu trawienia, niestrawność, nudności, wymioty, odbijanie, zapracia, wrzody żołądka w bardzo wielu przypadkach są wynikiem złych przyzwyczajeń w sposobie spożywania pokarmów. Istnieją proste zasady, które warto przekuć w dobre nawyki. Z pewnością zaowocują one  zdrowiem, witalnością, energią. I pozwolą uniknąć wielu chorób oraz dolegliwości. Szczegóły przedstawi na najbliższym spotkaniu klubu Irena Biała, kierownik Klubu Zdrowia w Myszkowie. Wolontariusze zapraszają na spotkanie w czwartek, 2 czerwca do MDK (ul. 3 maja 15). Początek zajęć o godzinie 17. W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu degustacja zdrowych potraw! Wstęp jak zawsze wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij