Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Myszków: o alkoholu dla trzeźwych

22.09.2015, Kluby zdrowia

Po wakacjach wracają spotkania Klubu Zdrowia w Myszkowie. Wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na najbliższe zajęcia pt. O alkoholu dla trzeźwych, które odbędą się już w czwartek, 24 września.

Alkohol szybko uzależnia, wywołuje agresję, prowadzi na dno. Zestresowani, zagonieni używają go często jako lekarstwa na codzienność. Szczególnie młodzi ludzie mają w zwyczaju cyklicznie „resetować” się za pomocą tej używki. Nie wiedzą, albo i nie chcą wiedzieć, że to prosta droga do nałogu. Problem z alkoholem mogą mieć osoby z niemal każdej grupy wiekowej i każdej warstwy społecznej.  

Podczas najbliższego spotkania klubu zdrowia doświadczeni prelegenci Irena Biała i Sławomir Wcisło opowiedzą o uzależnieniu od alkoholu i sposobach na wyrwanie się z jego piekła.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Myszkowie odbędą się w czwartek, 24 września, o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij