Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Mielec: wielka tajemnica małych organizmów

11.12.2014, Kluby zdrowia

Na kolejnych zajęciach Klubu Zdrowia w Mielcu poznamy wszechstronne właściwości pewnego rodzaju probiotyków. Zaproszony gość opowie o małych organizmach o wielkim zastosowaniu. Na spotkanie zapraszają wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Od jakiegoś czasu popularność zyskują wyroby z zastosowaniem pożytecznych mikroorganizmów. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Ich producenci przekonują o ich nadzwyczajnych wprost właściwościach – są niezastąpione przy ekologicznym sprzątaniu, uzdatnianiu wody czy w rolnictwie. Wyroby z zastosowaniem pożytecznych mikroorganizmów cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Jakie mają działanie? Czy rzeczywiście są skuteczne? W jaki sposób możemy i czy warto wykorzystywać je na co dzień? Na te i inne pytania odpowie prelegent Krzysztof Wróblewski podczas wykładu pt. „Powrót do natury – zastosowanie mikroorganizmów”.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Mielcu odbędą się w sobotę, 13 grudnia w Domu Kultury przy al. Niepodległości 7 (sala nr 1). Początek spotkania o godzinie 15. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

 

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij