Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Dbają także o zdrowie

4.02.2011, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) ze Stargardu Szczecińskiego od roku prowadzą wydawanie żywności dla potrzebujących. Jednak to nie jedyny obszar ich działań.

Dowodem tego jest zorganizowana ostatnio terapia antynikotynowa, która trwała 22–31 stycznia. 30 stycznia natomiast w siedzibie filii ChSCh w Stargardzie odbyła się Szkoła Zdrowego Gotowania. Była degustacja i prezentacja, jak przyrządzić smaczne i zdrowe potrawy, m.in. kotlety z… orzechów!

– Na ten rok zaplanowaliśmy obok wydawania żywności i projektu Zadbaj o Zdrowie z ChSCh także pomoc odzieżową oraz wsparcie osób niepełnosprawnych – mówi Brygida Tomaszewska, kierownik filii. – Jednak żeby to zrealizować, potrzebujemy środków finansowych.

Liczy się każde wsparcie, dlatego wolontariusze apelują o pomoc – możesz poświęcić swój czas lub pieniądze.

Zobacz, jakie programy z zakresu profilaktyki zdrowotnej prowadzi ChSCh.
 
ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

(aw)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij