Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Chrzanów: żyć zdrowiej, odżywiając się mądrzej

14.11.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze chrzanowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia. Zajęcia będą poświęcone rozważnemu odżywianiu. Przyzwyczajenie jest drugą natura człowieka i ciężko z nim zerwać. Przyjdź po inspirację do zmian na najbliższe zajęcia!

XXI wiek stał się plagą chorób cywilizacyjnych, takich jak miażdżyca, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie, osteoporoza… Ich przyczyna leży zwykle w złych nawykach żywieniowych. Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Chrzanowie prelegent Jarosław Woźniak podpowie, jak zaplanować zdrowe żywienie, by ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych. W ramach spotkania oprócz wykładu będzie także degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Chrzanowie odbędzie się we wtorek, 18 listopada, o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego 4. Program jest współorganizowany z Burmistrzem Miasta Chrzanowa. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij