Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Andrychów: twoje zdrowie, twój wybór

10.05.2017, Kluby zdrowia

Wkrótce majowe spotkanie andrychowskiego klubu zdrowia prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Podczas zajęć prelegent, promotor zdrowia Włodzimierz Pilch omówi, jak nasze codzienne wybory mogą przyczynić się do powstawania lub zapobiegania groźnym chorobom cywilizacyjnym.

Prowadzenie siedzącego trybu życia po latach przyniesie nam choroby układu kostnego, otyłość, spowolnioną przemianę materii. Niby to dla nas jasne, ale w rzeczywistości… często o tym zapominamy. Podobnie ma się rzecz z niezdrowym jedzeniem etc., które może wywołać nawet raka i choroby serca. Co robić, a czego unikać i na jakie aspekty naszego życia i jakie wybory zwrócić uwagę, by nie zetknąć się kiedyś z poważnym problemem zdrowotnym? O tym na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia.  

Zajęcia Klubu Zdrowia w Andrychowie pt. „Nie śpiesz się do grobu” odbędą się we wtorek, 16 maja, o godzinie 18. Od godziny 17.30 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4, przy ul. Włókniarzy 10 a. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij