Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Andrychów: postaw się rakowi

14.09.2016, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Andrychowie wznawia na zajęcia po wakacyjnej przerwie. Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytaywnej (ChSCh) zapraszają na spotkanie poświęcone chorobom cywilizacyjnym.  

Współczesne społeczeństwa za dynamiczny rozwój niemalże wszystkich dziedzin życia płacą bardzo wysoką cenę. Rewolucyjne tempo zmian niesie ze sobą szereg schorzeń, tzw. chorób cywilizacyjnych. Najgroźniejszą i zbierającą największe śmiertelne żniwo jest rak. Do częstych należą też cukrzyca, otyłość, choroby układu krążenia. Jednak dobra wiadomość jest taka, że możemy zahamować ich rozwój. O tym, jak nasze codzienne wybory mogą się przyczynić do powstawania groźnych chorób cywilizacyjnych i jak tych chorób uniknąć, na najbliższym spotkaniu klubu opowie promotor zdrowia Włodzimierz Pilch.

Zajęcia andrychowskiego klubu zdrowia odbęda się we wtorek, 20 września jak zawsze w Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. Włókniarzy 10a. Początek o godzinie 18. Od godziny 17 będzie możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Ich wyniki będą uzupełnieniem tematu wykładu.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij