KRS

Tarnów: suplementy diety. Darmowe spotkanie z lekarzem

1.08.2017, Kluby zdrowia

Czym są suplementy diety i czy zawsze ich zażywanie wyjdzie nam na zdrowie? M.in. na ten temat na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Tarnowie mówić będzie zaproszony gość, lekarz Krzysztof Kubiak.  

Witaminy A, C, E, K2, B12, B17, D3, kwas foliowy, koenzym Q10,kwasy omega, probiotyki…  W mediach znaleźć możemy wiele reklam i informacji na ich temat. Jakie jest ich działanie i zastosowanie? Czy można je przedawkować? Czy mogą wspomóc leczenie poważnych problemów zdrowotnych? Czy mają skutki uboczne? Jakie ich dawki są najbardziej korzystne dla zdrowia? O szczegółach dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Tym razem w Klubie Zdrowia w Tarnowie organizowanym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) gościć będzie Krzysztof Kubiak, który jest lekarzem i specjalistą medycyny rodzinnej.

– Prelegent omówi działanie najbardziej popularnych dziś suplementów diety i podpowie, jak najlepiej je stosować – mówi Andrzej Wierzchowski z Klubu Zdrowia w Tarnowie. – Po spotkaniu będzie możliwość bezpłatnych konsultacji z wykładowcą. Zapraszamy ponadto na degustację zdrowej żywności oraz proste badania. Wstęp wolny.

Początek spotkania klubu zdrowia nt. suplementów 6 sierpnia, o godz. 15 przy ul. Sokoła 11 w Tarnowie.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij